24.11.2015

Koně

Rosey O Rima

Pohlaví: Klisna
Plemeno: Quarter Horse
Barva: Chestnut
O: Jac O Rima
M: Fancy My Sail
Datum narození: 7. 2. 2007
Pedigree

Rima byla jako malé hříbě importována z Rakouska. Na naší farmu jsme ji dovezli jako tříletou v roce 2010 a hned následující sezónu se s Terezou Kněžourovou zúčastnily svých prvních společných závodů v disciplínách Showmanship at Halter, Western Horsemanship a Pleasure. Nyní už mají za sebou několik úspěšných závodních sezón.

Bne Cool Junior

Pohlaví: Hřebec
Plemeno: Quarter Horse
Barva: Sorrel
O: Zans Banjoe
M: Cool Kit Blain
Datum narození: 17. 5. 1997
Připouštěcí poplatek: 10 000,- Kč
Pedigree

Hřebec je importován z Kanady a má za sebou poměrně úspěšnou závodní kariéru. Junior je velmi všestranný kůň. Na jednu stránku měl rád práci s dobytkem, ale zároveň se mu společně s Lenkou Kněžourovou dařilo v all aroundových disciplínách, jako je Western Horsemanship a Trail, a díky výbornému exteriéru má výsledky i v Haltrových třídách (Reserve Champion stallions 2010).

Rusty Moon Junior

Pohlaví: Valach
Plemeno: Appaloosa
Barva: Sorrel
O: Bne Cool Junior
M: Mighty Honey Moon
Datum narození: 24. 5. 2011

Rusty se narodil na naší farmě. Je to mladý nadějný valach se skvělou povahou. Na jaře roku 2015 byl obsednutý a nyní se učí práci pod sedlem. Trénuje ho Lenka Kněžourová.

Beauty Handsome

Pohlaví: Valach
Plemeno: Appaloosa
Barva: Sorrel
O: Bne Cool Junior
M: Mighty Honey Moon
Datum narození: 6. 6. 2013

Je další odchovanec naší farmy, jeho otec je náš Bne Cool Junior. Beauty je oblíbenec Kamilky Kněžourové a začínají spolu pracovat a Beauty se pomalu chystá na obsednutí a práci pod sedlem.

Sam Cool Junior

Pohlaví: Valach
Plemeno: Quarter Horse
Barva: Chestnut
O: Bne Cool Junior
M: Viky Jack Bonanza
Datum narození: 9. 4. 2012

Sam je kůň z našeho chovu, chlubí se mohutnou a krásnou postavou a také hravou a přívětivou povahou. Samík se opravdu podobá Juniorovi, doufáme, že i při práci bude stejně ochotný.

Jessi Leon James

Pohlaví: Valach
Plemeno: Quarter Horse
Barva: Dun
O: Flying Arrow Leon
M: Cheerful Jessie
Datum narození: 21. 8. 2006

Jessi je valášek s velmi přívětivým charakterem a nádherným exteriérem. Vyjímá se svou neobvyklou plavou barvou. Navíc je to opravdu spolehlivý kůň a výborný učitel a parťák. V sedle s Kamilkou Kněžourovou absolvoval několik závodů a opravdu se jim dařilo (například na závodech v Loučné odkud si přivezli jenom první místa a navíc titul Grand Champion mládež). Pokud se k nám přijdete svést na koni, pravděpodobně budete jezdit právě na Jessim.